Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Andrologia

Specjaliści

Monika Zięba

Monika Zięba

Specjalista medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, Specjalista żywienia i suplementacji

Monika Zięba

Specjalista medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, Specjalista żywienia i suplementacji

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia oraz Suplementacja i Żywienie. Studentka Śląskiego Uniwesytetu Medycznego na kierunku Dietetyka Kliniczna.

W naszej klinice współpracuje z dr Małgorzatą Ziebą oraz Łukaszem Lubowicz. Współpraca ta ma na celu stworzenie komplementarnej opieki dla pacjetek z zaburzeniami hormonalnymi, jak również ze skutkami tych zaburzeń, jakim jest np. otyłość. Odpowiedzialna jest za wdrożenia programu dla Pacjentek z zespołem Hashimoto. Przy współpracy z panią doktor oraz z Łukaszem Lubowicz jest odpowiedzialna za żywienie osób aktywnych fizycznie jak również i zawodowych sportowców.

Moją dewizą jest aby moi pacjenci podjęli świadomą decyzję , iż chcą dbać o swoje zdrowie. Naszym zadaniem jest wskazanie drogi oraz udzielanie wsparcia naszym pacjentom podczas pracy.

Kontakt bezpośredni:

moniazieba@o2.pl
606 37 77 78

Dr n. med. Małgorzata Zięba

Dr n. med. Małgorzata Zięba

Specjalista endokrynolog, specjalista ginekolog - położnik , specjalista androlog

Dr n. med. Małgorzata Zięba

Specjalista endokrynolog, specjalista ginekolog - położnik , specjalista androlog

W 1992 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej. W Klinice Ginekologii i Położnictwa w Katowicach zdobywała cenne doświadczenie w zakresie ginekologii i położnictwa.

W 1998 roku wraz z powstaniem Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej rozpoczęła swoją przygodę z endokrynologią. Wieloletnia praca w Klinice oraz w Przyklinicznej Poradni Endokrynologii Ginekologicznej ugruntowała zdobytą wiedzę teoretyczną. W trakcie pracy opiekowała się pacjentkami chorującymi na jadłowstręt psychiczny.

Przeprowadzone liczne badania nad zaburzeniami endokrynologicznymi w tym zespole opracowała i obroniła w pracy doktorskiej "Ocena wydolności prolaktynowej i gonadotropinowej przysadki mózgowej u kobiet z jadłowstrętem psychicznym". Ogromne doświadczenie w pracy zawodowej w zakresie ginekologii, endokrynologii, położnictwa, a także leczenia otyłości znakomicie pozwoliło zrozumieć problemy pacjentów, którzy nie znaleźli pomocy u wielu innych specjalistów.

Dr Zięba od wielu lat pomaga parom zmagającym się z problemem niepłodności. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

W życiu prywatnym dwie córki Monika i Majka. Właścicielka dwóch psów Albina i Flomara, kota Jankesa.

Lek. med. Katarzyna Zawadzka

Lek. med. Katarzyna Zawadzka

Specjalista ginekolog - położnik

Lek. med. Katarzyna Zawadzka

Specjalista ginekolog - położnik

Godziny przyjęć czwartki 15.00 - 20.00

Mgr Ewa Gawlikowska

Mgr Ewa Gawlikowska

Położna

Mgr Ewa Gawlikowska

Mgr Ewa Gawlikowska

Położna

Mgr Ewa Nadybał

Mgr Ewa Nadybał

Położna

Mgr Ewa Nadybał

Położna

Małgorzata Pielka

Małgorzata Pielka

Pielęgniarka

Małgorzata Pielka

Pielęgniarka

Jak działamy w Zięba Clinic?

Pierwsza wizyta

Uzyskacie Państwo szczegółowe odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tematyki leczenia niepłodności. Ustalimy również plan postępowania.

Diagnostyka

Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć różnorodne przyczyny. Niezbędna jest więc kompleksowa, indywidualnie dobrana diagnostyka niepłodności.

Leczenie

Po postawieniu diagnozy rozpoczynamy leczenie niepłodności. Stosujemy różnorodne, nowoczesne i sprawdzone metody.

Umów się na wizytę już dziś »

Zięba Clinic prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

  1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
  2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
  3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników Zięba Clinic oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w Zięba Clinic odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono "Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych"

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki