O klinice

Miejsce jedyne w swoim rodzaju

Zięba Clinic jest jedyną w swoim rodzaju prywatną placówką medyczną, w której w sposób kompleksowy troszczymy się o zdrowie naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Rodzaj proponowanej terapii uzależniamy również od indywidualnych oczekiwań oraz wrażliwości Pacjenta. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Służymy specjalistyczną wiedzą oraz udostępniamy różnorodne i najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia niepłodności.

Zapewniamy możliwość wykonania na miejscu wszelkich niezbędnych badań oraz konsultacji medycznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci czuli sie bezpiecznie i komfortowo.

Doświadczenie

Dlaczego warto
nas wybrać?

  • Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym najwyższej jakości.
  • Uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach stale podnosimy nasze kwalifikacje.
  • Po skutecznym zakończeniu leczenia oferujemy opiekę ginekologiczno-położniczą w trakcie ciąży, w tym badania prenatalne.
  • Kierujemy się rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu oraz Sekcji Płodności Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  • Bierzemy udział w Europejskim Programie Monitoringu Wyników Leczenia Metodami Zapłodnienia Pozaustrojowego prowadzonego przez ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology).
11 lat
doświadczenia na rynku
345
zadowolonych klientów
345
szkoleń dla naszych pracowników

NASZ ZESPÓŁ

NAJLEPSI SPECJALIŚCI W REGIONIE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

W Zięba Clinic zgromadziliśmy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, po to by zapewnić Państwu komfort profesjonalnego leczenia. Zobacz nasz zespół.

Dowiedz się więcej »
Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Nasza klinika pracuje codziennie od 8:00 do 20:00. Ze względu na bezpieczeństwo obowiązują nowe procedury! Prosimy o przychodzenie na wizytę bez osób towarzyszących oraz o nie przychodzenie przed wyznaczoną godziną. Pacjenci będą wpuszczani do kliniki pojedynczo po kontroli stanu zdrowia i temperatury. Płatność realizowana jest jedynie kartą płatniczą.
Przepraszamy za utrudnienia!

Zięba Clinic
prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

  1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
  2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
  3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników
Zięba Clinic
oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w
Zięba Clinic
odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono „Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych”

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki