Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Dietetyk

Jak wygląda wizyta i co oferujemy?

Jak wygląda wizyta i co oferujemy?

Wizyta u specjalisty medycyny żywienia składa się z następujących etapów:

 

 • wywiad lekarski – analiza wszystkich schorzeń przewlekłych, dolegliwości, alergii oraz branych leków
 • wywiad żywieniowy - analiza nawyków żywieniowych, stosowane diety, preferencje żywieniowe oraz harmonogramu pracy (szkoły) pacjenta
 • segmentowe pomiary składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej
 • ustalenie harmonogramu indywidualnej diety oraz dobranie indywidualnego zestawu ćwiczeń

Opis planów żywieniowych:

 

 • Diety dla Pacjentów dobrane są do indywidualnych potrzeb, zapewniają organizmowi niezbędną ilość podstawowych składników odżywczych, wykluczają produkty niewskazane w danej jednostce chorobowej, dzięki czemu tak opracowana dieta jest zdrowa i bezpieczna dla organizmu.
 • Plany żywieniowe dobierane są indywidualnie do rytmu i charakteru pracy, preferencji, tryby życia, problemów zdrowotnych Pacjenta, a w przypadku sportowców poziomu natężenia wysiłku fizycznego i uprawianego sportu.
 • Specjalista medycyny żywienia nadzoruje odchudzanie osób w różnym wieku (również dzieci) oraz z różnymi schorzeniami (więcej w zakładce „diety specjalistyczne”)
 • Plany żywieniowe opracowywane są na cały miesiąc. Specjalista medycyny żywienia wysyła drogą mailową w ciągu 7 dni od konsultacji program żywieniowy.
 • Posiłki rozpisane są jako lista produktów potrzebnych i opis ich przyrządzenia jako przepis kulinarny, a gramatura produktów jest przeliczona na łyżki i plasterki.
 • Do planów żywieniowych dołączone są listy zakupów na kolejne tygodnie diety.
 • Dodatkowo specjalista medycyny żywienia przesyła plik z opisowym wprowadzeniem do diety, wskazując możliwe zamienniki, produkty na które należy uważać oraz opis niezbędnych składników odżywczych zawartych w spersonalizowanej diecie.

 

 

 

Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35

Jak działamy w Zięba Clinic?

Pierwsza wizyta

Uzyskacie Państwo szczegółowe odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tematyki leczenia niepłodności. Ustalimy również plan postępowania.

Diagnostyka

Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć różnorodne przyczyny. Niezbędna jest więc kompleksowa, indywidualnie dobrana diagnostyka niepłodności.

Leczenie

Po postawieniu diagnozy rozpoczynamy leczenie niepłodności. Stosujemy różnorodne, nowoczesne i sprawdzone metody.

Umów się na wizytę już dziś »

Zięba Clinic prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

 1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
 2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
 3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników Zięba Clinic oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w Zięba Clinic odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono "Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych"

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki