Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Endokrynologia ginekologiczna

Endokrynologia ginekologiczna

Endokrynologia ginekologiczna

Endokrynologia ginekologiczna jest to dziedzina medycyny zajmująca się zaburzeniami w układzie hormonalnym kobiet na różnym etapie ich życia.

Dzięki innowacyjnej diagnostyce laboratoryjnej oraz obrazowej jesteśmy wstanie określić przyczynę tych zaburzeń oraz dobrać odpowiednie leczenie. 

Jakie mogą być niepokojące  objawy sugerujące, iż należy zgłosić się do specjalisty w zakresie Endokrynologii- ginekologicznej?

- zaburzenia miesiączkowanie

- nadmierny wzrost masy ciała

- nadmierne owłosienie

- nadmierne zmęczenie

- niepłodność

- zaburzenia nastrojów

- wypadające włosy

- trądzik

- uderzenia gorąca

- zaburzenia snu

W celu umówiena się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny

32 202 36 35

 

 

Jak działamy w Zięba Clinic?

Pierwsza wizyta

Uzyskacie Państwo szczegółowe odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tematyki leczenia niepłodności. Ustalimy również plan postępowania.

Diagnostyka

Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć różnorodne przyczyny. Niezbędna jest więc kompleksowa, indywidualnie dobrana diagnostyka niepłodności.

Leczenie

Po postawieniu diagnozy rozpoczynamy leczenie niepłodności. Stosujemy różnorodne, nowoczesne i sprawdzone metody.

Umów się na wizytę już dziś »

Zięba Clinic prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

  1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
  2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
  3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników Zięba Clinic oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w Zięba Clinic odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono "Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych"

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki