https://www.ziebaclinic.pl/wp-content/uploads/2019/10/2018-06-08_09-25-28-337463_1920x600.jpg

Poprawa satysfakcji seksualnej

Brak satysfakcji z seksu może mieć różne podłoże. Naturalne porody, zabiegi cięcia i szycia krocza mogą  negatywnie wpływać na jakość życia erotycznego.  Problemy z osiągnięciem satysfakcji w czasie seksu mogą również wynikać z utraty elastyczności pochwy i zmniejszenia napięcia mięśni dna miednicy. Dolegliwości takie towarzyszą zespołowi rozluźnienia pochwy (VRS). VRS to częsta dolegliwość występująca u kobiet po wielokrotnych porodach siłami natury lub u kobiet po menopauzie. Poza zmniejszeniem satysfakcji z seksu zespół rozluźnienia pochwy wiąże się nieraz z problemami z utrzymaniem moczu.  Często przyczyną braku satysfakcji z seksu może być także suchość pochwy wynikająca z zaburzeń hormonalnych. Dolegliwość ta charakterystyczna jest dla okresu menopauzy, kiedy spada poziom estrogenów.  Suchości pochwy związana jest ze skłonnością do otarć, podrażnień, a co za tym idzie nawracających infekcji miejsc intymnych. Dzięki ginekologii plastycznej możemy przywrócić satysfakcję ze współżycia. W tym celu, w zależności od źródła problemu lekarz może zaproponować zabieg laserem CO2 lub osoczem bogatopłytkowym.

Czasami trudno jest ocenić źródło braku satysfakcji seksualnej. W sytuacji, współżycie nie przynosi przyjemności warto jest skontaktować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny. Rozwiązaniem  może okazać się zabiegowe powiększenie strefy erogennej.  Augmentacja punktu G – powiększenie najwrażliwszej strefy erogennej to zabieg, który pomógł wielu kobietom przeżyć pierwszy prawdziwy orgazm. To coś więcej niż fizyczna przyjemność, to koniec frustracji, odprężenie i zadowolenie z życia. 

Daria Drańka-Bojarowska specjalista medycyny estetycznej chirurg

Dr n. med. Daria Drańka-Bojarowska

specjalista medycyny estetycznej, specjalista chirurg

Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Nasza klinika pracuje codziennie od 8:00 do 20:00. Ze względu na bezpieczeństwo obowiązują nowe procedury! Prosimy o przychodzenie na wizytę bez osób towarzyszących oraz o nie przychodzenie przed wyznaczoną godziną. Pacjenci będą wpuszczani do kliniki pojedynczo po kontroli stanu zdrowia i temperatury. Płatność realizowana jest jedynie kartą płatniczą.
Przepraszamy za utrudnienia!

Zięba Clinic
prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

  1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
  2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
  3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników
Zięba Clinic
oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w
Zięba Clinic
odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono „Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych”

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki