Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Ginekologia plastyczna

Rewitalizacja warg sromowych i wejścia do pochwy / Laser Mona Lisa Touch

Laser Mona Lisa Touch

Zabieg wykorzystuje naturalną reakcję organizmu określaną jako remodelowanie kolagenu. Proces ten jest wywoływany przez termiczne pobudzenie fibroblastów, zarówno w strukturach podskórnych, jak i skórnych.

W wyniku oddziaływania lasera fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dochodzi także do obkurczania się kolagenu w tkance, przez co następuje kurczenie i remodelowanie się naświetlanej tkanki. Cały proces prowadzi do zwiększenia elastyczności  warg sromowych. Skóra okolic intymnych staje się bardziej napięta, sprężysta, odporna na uszkodzenia i otarcia. Dodatkowo działanie lasera na okolice wejścia do pochwy pomaga zwiększyć przepływ krwi, pobudzić unerwione tkanki i zwiększa poziom nawilżenia, co dodatkowo wzmaga długoterminową satysfakcję seksualną pacjentek. Dzięki poprawie elastyczności błony śluzowej i skóry zabieg działa również korzystnie przy dolegliwościach z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. W rezultacie pacjentka odczuwa znaczną poprawę jakości życia.

Laser MonaLisa Touch™ produkcji firmy DEKA, został stworzony specjalnie z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Zabiegi MonaLisa Touch™ wykonywane są z wykorzystaniem innowacyjnego lasera CO2 emitującego impulsy D przy pomocy specjalnej końcówki działającej bezpośrednio na wargi sromowe i ujście pochwy. Dzięki rekonstrukcji ścianek, zostaje przywrócona funkcjonalność i estetyka waginy sprzed porodu lub okresu menopauzy.

Ile zabiegów trzeba przeprowadzić?

Czasem wystarczy jednorazowa procedura dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. W innych przypadkach, zabieg należy powtórzyć od 2 do 4 razy w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Ile zabiegów trzeba przeprowadzić?

Czasem wystarczy jednorazowa procedura dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. W innych przypadkach, zabieg należy powtórzyć od 2 do 4 razy w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • aktywny proces zapalny okolic intymnych
  • przyjmowanie leków fotouczulających (tj. niektóre antybiotyki, preparaty zawierające nagietek, dziurawiec szałwię, wit. A około 2 tygodni przed zabiegiem

Przygotowanie do zabiegu:

Do zabiegu nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie. Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja lekarza ginekologa i ważne badanie cytologiczne.

Zabieg jest zupełnie bezbolesny, trwa zaledwie kilku minut.

Rekonwalescencja:

Zabiegi MonaLisa Touch™ wyróżnia nieznaczna inwazyjność oraz minimalny okres rekonwalescencji lub jego całkowity brak. Już trzy dni po procedurze pacjentka może wrócić do aktywności seksualnej. Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów.

Jak działamy w Zięba Clinic?

Pierwsza wizyta

Uzyskacie Państwo szczegółowe odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tematyki leczenia niepłodności. Ustalimy również plan postępowania.

Diagnostyka

Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć różnorodne przyczyny. Niezbędna jest więc kompleksowa, indywidualnie dobrana diagnostyka niepłodności.

Leczenie

Po postawieniu diagnozy rozpoczynamy leczenie niepłodności. Stosujemy różnorodne, nowoczesne i sprawdzone metody.

Umów się na wizytę już dziś »

Zięba Clinic prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

  1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
  2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
  3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników Zięba Clinic oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w Zięba Clinic odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono "Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych"

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki