Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Medycyna estetyczna

Modelowanie twarzy

Dla kogo polecane jest modelowanie twarzy?

Z upływem lat spada produkcja kwasu hialuronowego, zmniejsza się ilość włókien kolagenowych, inaczej rozkłada się tkanka tłuszczowa. W wyniku tego skóra staje się cieńsza, mniej elastyczna i słabiej nawodniona – zaczyna opadać, zmieniając tym samym kształt i wyraz twarzy. Zmiany skóry związane z procesami starzenia są nieuniknione, współczesna medycyna estetyczna umożliwia jednak nie godzić się z upływającym czasem. Modelowanie twarzy pozwala na nowo uwypuklić i ujędrnić miejsce, które w wyniku procesów starzenia stało się bardziej wiotkie, straciło swą elastyczność i uległo zapadnięciu.

Zabiegi modelowania przeznaczone są głównie dla osób, którym dokuczają oznaki starzenia się skóry: opadające kąciki ust, zapadnięte policzki, asymetria twarzy. Należy zaznaczyć, że konturowanie twarzy polecane jest nie tylko osobom chcącym poprawić stan swojej skóry lub przywrócić młodzieńczy owal twarzy, ale także tym, które są niezadowolone z kształtu swojej twarzy i chcą zmienić coś w swoim wyglądzie. Rozwój medycyny estetycznej sprawił, że modelowanie twarzy jest dostępne dla każdego bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Dziś bez użycia skalpela możliwe jest wygładzenie linii twarzy, uwypuklenie policzków, uwydatnienie kości policzkowych, wymodelowanie linii żuchwy, poprawa kształtu nosa, zredukowanie głębokich blizn i nierówności oraz skorygowanie konturu twarzy.  

Jak przeprowadza się zabieg modelowania twarzy?

Modelowanie twarzy to nadanie jej najbardziej pożądanego kształtu, poprawienie owalu i wygładzenie rysów. Medycyna estetyczna oferuje w tej dziedzinie najnowocześniejsze techniki pozwalające w nieinwazyjny sposób uzyskać długotrwałe, spektakularne efekty. Jedną z wykorzystywanych technik jest uzupełnienie utraconej objętości tkanki przez zastosowanie różnego rodzaju wypełniaczy. Korekcję kształtu twarzy można osiągnąć również przez zastosowanie nici liftingujących lub usunięcie niechcianej tkanki tłuszczowej. W zależności od potrzeb istnieje możliwość łącznia terapii i zastosowanie nici liftingujących równocześnie z wykorzystaniem wypełnienia lub toksyny botulinowej.

  • Nici liftingujące
  • Kwas hialuronowy
  • Sculptra
  • Osocze bogatopłytkowe – regeneris, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym
  • Lipoliza iniekcyjna

 

Jak działamy w Zięba Clinic?

Pierwsza wizyta

Uzyskacie Państwo szczegółowe odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tematyki leczenia niepłodności. Ustalimy również plan postępowania.

Diagnostyka

Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć różnorodne przyczyny. Niezbędna jest więc kompleksowa, indywidualnie dobrana diagnostyka niepłodności.

Leczenie

Po postawieniu diagnozy rozpoczynamy leczenie niepłodności. Stosujemy różnorodne, nowoczesne i sprawdzone metody.

Umów się na wizytę już dziś »

Zięba Clinic prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

  1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
  2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
  3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników Zięba Clinic oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w Zięba Clinic odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono "Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych"

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki