Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Medycyna estetyczna

Modelowanie ust

Modelowanie ust to obecnie najchętniej wybierany zabieg medycyny estetycznej. Po zabiegu wargi nie tylko stają się pełniejsze ale odzyskują kolor, jędrność i nawilżenie. Powiększenie ust daje również efekt odmłodzenia, gdyż po korekcji okoliczne zmarszczki przestają być widoczne. Modelowania ust pozwala nadać wargom pożądany kształt lub zlikwidować asymetrię. Przy korekcji kształtu najczęściej stosuje się wypełnienie kwasem hialuronowym, który dzięki swoim właściwościom równomiernie się rozprowadza i po zabiegu jest niewyczuwalny. W przypadku gdy pożądany jest efekt uniesienia kącików, wykorzystujemy nici liftingujące.

Zabieg modelowania ust trwa około 20 minut i w wyniku zastosowania maści znieczulających jest zupełnie bezbolesny. Do kilku dni po korekcji może utrzymywać się obrzęk i niewielkie zasinienia.

  • Nici liftingujące - unoszenie kącików ust
  • Kwas hialuronowy

 

Jak działamy w Zięba Clinic?

Pierwsza wizyta

Uzyskacie Państwo szczegółowe odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tematyki leczenia niepłodności. Ustalimy również plan postępowania.

Diagnostyka

Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć różnorodne przyczyny. Niezbędna jest więc kompleksowa, indywidualnie dobrana diagnostyka niepłodności.

Leczenie

Po postawieniu diagnozy rozpoczynamy leczenie niepłodności. Stosujemy różnorodne, nowoczesne i sprawdzone metody.

Umów się na wizytę już dziś »

Zięba Clinic prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

  1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
  2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
  3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników Zięba Clinic oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w Zięba Clinic odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono "Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych"

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki