Masz pytania? Zadzwoń.
32 202 36 35
Medycyna estetyczna

Odmładzanie i rewitalizacja dłoni / Laser frakcyjny

Laser frakcyjny

Skóra dłoni jest delikatna i często wystawiona na działanie niekorzystnych substancji. Stałe wystawienie na działanie słońca, chemikaliów lub kontakt z różnorodnymi powierzchniami mogą spowodować powstanie uszkodzeń skóry, zmarszczek i przebarwień, których nie da się usunąć za pomocą codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Skutecznym i trwałym rozwiązaniem jest zastosowanie lasera frakcyjnego CO2. Laser frakcyjny stosowany jest do usuwania różnorodnych zmian skórnych. Jego użycie wpływa pozytywnie na jędrność skóry, likwidację przebarwień i blizn. Działanie lasera polega na stymulacji fibroblastów skóry do produkcji kolagenu przez co zwiększa się zwartość i elastyczność tkanki. Działanie lasera na fibroblasty oraz poprawia ukrwienie i nawilżenie tym samym korzystnie wpływa na jędrność, teksturę oraz odcień skóry. Efekt działania lasera jest szybko i trwale widoczny. Tworzenie się nowego kolagenu rozpoczyna się bezpośrednio po zabiegu i trwa do 6 miesięcy, w tym czasie skóra ciągle poprawia swój wygląd.

Zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem innowacyjnego lasera CO2 Firmy DEKA wykorzystującego unikalną technologię Pulse Shape Design umożliwiającą pełną modulację kształtu impulsu. Zastosowanie specjalistycznej końcówki i połączenie impulsu S, D, U oraz impulsu H w trybie CW zwiększa możliwości lasera i umożliwia tym samym zaspokojenie indywidualnych potrzeb pacjenta.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • aktywny proces zapalny skóry (wirusowy lub bakteryjny, na przykład aktywna opryszczka),
  • stosowanie w przeszłości wypełniaczy permanentnych w miejscach, które mają być poddane terapii,
  • przyjmowanie leków fotouczulających (tj. niektóre antybiotyki, preparaty zawierające nagietek, dziurawiec szałwię, wit. A) około 2 tygodni przed zabiegiem

Przygotowanie do zabiegu:

Do zabiegu nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie.

Zabieg jest bezbolesny, trwa około 30 minut i przeważnie przeprowadza się go po znieczuleniu skóry kremem EMLA (znieczulenie trwa 30-45 minut).

Rekonwalescencja:

Po zabiegu mogą wystąpić rumień, obrzęk, punktowe krwawienie utrzymujące się 5-7 dni po zabiegu. Jeżeli pojawią się niewielkie punktowe strupki nie należy ich zdrapywać.

Jak działamy w Zięba Clinic?

Pierwsza wizyta

Uzyskacie Państwo szczegółowe odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące tematyki leczenia niepłodności. Ustalimy również plan postępowania.

Diagnostyka

Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć różnorodne przyczyny. Niezbędna jest więc kompleksowa, indywidualnie dobrana diagnostyka niepłodności.

Leczenie

Po postawieniu diagnozy rozpoczynamy leczenie niepłodności. Stosujemy różnorodne, nowoczesne i sprawdzone metody.

Umów się na wizytę już dziś »

Zięba Clinic prowadzi Politykę Bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, której treść została opracowana w oparciu o wytyczne zawarte w następujących aktach prawnych:

  1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024 ze zm.),
  2. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).
  3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Polityka obowiązuje wszystkich pracowników Zięba Clinic oraz dostawców i podmioty współpracujące, mających jakikolwiek kontakt z danymi osobowymi objętymi ochroną.

Przetwarzanie danych osobowych w Zięba Clinic odbywa się w wersji papierowej oraz za pomocą systemów informatycznych.

W ramach Polityki Bezpieczeństwa wdrożono "Instrukcje Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do przetwarzania Danych Osobowych"

Administratorem danych w Zięba Clinic jest dr Małgorzata Zięba – właściciel placówki